Organizacja pracy i zarządzania zadaniami
z wykorzystaniem Systemu StartStop

Jesteśmy czołową Agencją Reklamową w Rzeszowie, na rynku od 5 lat. Naszą siłą jest umiejętność tworzenia skutecznych reklam, które nie tylko przyciągają uwagę, lecz również generują zyski. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów graficznych szeroko rozumianych reklam oraz skutecznych stron i sklepów internetowych. Naszymi klientami są firmy z całej Polski i nie tylko, które cenią przede wszystkim dobry i dopracowany design. Nasz zespół to kreatywni graficy, wyspecjalizowani programiści, doświadczeni marketingowcy – krótko mówiąc specjaliści od reklamy z pasją.

Główną potrzebą było monitorowanie czasu pracy grafików

Większość naszych realizacji oparta jest o określoną liczbę godzin, których monitorowanie było wcześniej trudne, ponieważ ciężko było dokładnie określić kiedy dany projekt został rozpoczęty, ile godzin grafik już spędził na jego realizację oraz ile godzin pozostało na jego dokończenie – te oczekiwania zostały spełnione.

StarStop używany jest obecnie cały czas, ale najbardziej pomocny jest w realizacjach długoterminowych

Po kilkunastu dniach możemy sprawdzić dokładnie kiedy projekt został rozpoczęty i ile godzin pracownik już spędził na jego realizację – to jest główna zaleta. Wdrożenie nie było trudne i po pewnym czasie każdemu „weszło w krew” uruchamianie StartStopa przy realizacji zadań.

Dość szybko po wdrożeniu zaczęliśmy zauważać efekty

Monitowanie czasu pracy pomogło nie tylko kontrolować pracowników, ale w głównej mierze oni sami widzą ile już czasu spędzili nad projektem i jak zaplanować pracę aby wyrobić się w czasie. Pozwoliło to również zauważyć kiedy pierwotnie zakładane czasy realizacji były zbyt krótkie, co przyczyniło się na dokładniejsze wyceny na etapie przygotowywania oferty.

Krystian Ficek
Właściciel Agencji reklamowej Roxart